Sedes Mühendislik Taahhüt ve San. Ve Tic. Ltd. Şti., kuruluşundan bu güne kadarki 23 yıllık süreçte, çok sayıda Dere Islah Projelerini yürüterek tamamlamış bir firmadır.

Yapılan Dere Islah, bu konudaki en büyük yatırımcı kuruluş olan İller Bankası başta olmak üzere, Belediyeler, Büyükşehir Belediyeleri, Çevre Bakanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri ile diğer birçok kurum veya kuruluş adına yapılmıştır. Alt Yapı Projeleri; İleri Biyolojik Aktif Çamur, Uzun Havalandırmalı Aktif Çamur, Bio-Membran, Bio Medya gibi Proseslere göre dizayn edilmektedir.

Sedes Mühendislik, Dere Islah de deneyime ve yüksek teknolojilere sahip bazı yurtdışı firmalarla işbirliği yapmakta ve ortak projeler üretmektedir.

Sedes Mühendislik, sahip olduğu tecrübe, teknik personel ve ekipmanlar ile her ölçekte Dere Islah Projeleri ulusal veya uluslararası ölçekte yapacak kapasiteye sahiptir.

Sedes Mühendislik, yapılan Dere Islah’nin yapım ihalesine esas teknik şartnamelerinin hazırlanması, kontrollüğü ve danışmanlık hizmetleri konusunda da deneyimlere sahiptir.

Dere Islah Projeleri