altiyapi

altyapi
Sedes Mühendislik Taahhüt ve San. Ve Tic. Ltd. Şti., kuruluşundan bu güne kadarki 23 yıllık süreçte, çok sayıda Atıksu Arıtma Tesisi Projesini yürüterek tamamlamış bir firmadır.

Yapılan Atıksu Arıtma Tesisi Projeleri, bu konudaki en büyük yatırımcı kuruluş olan İller Bankası başta olmak üzere, Belediyeler, Büyükşehir Belediyeleri, Çevre Bakanlığı, Organize Sanayi Bölgeleri ile diğer birçok kurum veya kuruluş adına yapılmıştır. Atıksu Arıtma Tesisi Projeleri; İleri Biyolojik Aktif Çamur, Uzun Havalandırmalı Aktif Çamur, Bio-Membran, Bio Medya gibi Proseslere göre dizayn edilmektedir.

Sedes Mühendislik, Atıksu Arıtma Tesisi Projelerinde deneyime ve yüksek teknolojilere sahip bazı yurtdışı firmalarla işbirliği yapmakta ve ortak projeler üretmektedir.

Sedes Mühendislik, sahip olduğu tecrübe, teknik personel ve ekipmanlar ile her ölçekte Atıksu Arıtma Tesisi Projesini ulusal veya uluslararası ölçekte yapacak kapasiteye sahiptir.

Sedes Mühendislik, yapılan Atıksu Arıtma Tesisi Projeleri’nin yapım ihalesine esas teknik şartnamelerinin hazırlanması, kontrollüğü ve danışmanlık hizmetleri konusunda da deneyimlere sahiptir.